Domů Kurzy PPG Sura Kurzy PPG

Akce v luftě

Žádná akce v luftě :-(

Languages

Languages
TOPlist

Kurzy PPG


PPG Sura
 

Motorový paragliding - kurzy motorového paraglidingu, prodej potřeb, poradentsví 

Vítáme Vás na stránkách motorového paraglidingu. Pokusíme se s Vámi podělit o své dlouholeté zkušenosti a poradit Vám při výběru vhodného vybavení. Pomůžeme Vám překonat první kroky v tomto sportu a získat první cenné zkušenosti.

Létání pro radost

Létání je odvěkou touhou člověka a snad každý z nás někdy v životě sledoval ptáky pohybující se po obloze a záviděl jim volnost a ladnost pohybu a aspoň na malou chvíli zatoužil spatřit svět z ptačí perspektivy. Díky těm, kteří v minulosti po tomto pohledu toužili víc než ostatní a dokázali se vyrovnat se všemi nástrahami a nedali se odradit neúspěchy a mnohdy tvrdě získanými zkušenostmi se dnes můžeme tímto pohledem potěšit i my ostatní a bezpečně se oddávat svým dětským snům o létání.
 
Kurzy motorového paraglidingu:

Kurzy budou pořádány individuelně po dohodě s každým zájemcem s přihlédnutím k jeho časovým, fyzickým a ostatním potřebám. Do kurzu je zapotřebí pevná obuv, vhodné oblečení, rukavice a hlavně lékařské potvrzení od určeného leteckého lékaře(viz. seznam na stránkách LAA ČR).
Kompletní vybavení bude účastníkům kurzu zapůjčeno. Pro případné zájemce možnost využití vlastního vybavení.
Místa konání kurzů: Brno, Bošovice, Vyškov, Prostějov, příp.další dle dohody. 
 
Kontakty:

Tel.:607 162 069 E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  Šaratice Dvorek 171 
 
 
 
Kurzy PPG/MPG Tisk Email
Postup kurzu
Začínáme s teoretickou částí výuky a seznámením s vybavením (krosna, padák, sedačka, přístroje, ochranné pomůcky …)
Nejdříve se naučíme zvedat padák ze země a jeho základní ovládání.
V druhé fázi výcviku jsou na programu volné lety z kopce, při kterých je důležité se naučit odstartovat, ovládat padák za letu a bezpečně přistát.
Po zvládnutí bezmotorové části výcviku můžeme začít s nácviky startů s krosnou nebo s tříkolkou.Záleží na každém jednotlivci jak rychle zvládne veškerou pozemní přípravu a kdy se bude moci vydat na svůj první motorový let.

Při každém letu v průběhu výcviku jsou žáci ve spojení s intruktorem, který sleduje vždy celý let a dává žákům pokyny pro bezpečný let a přistání.
Po zvládnutí celého kurzu následují závěrečné zkoušky po jejichž úspěšném složení je každému vystaven pilotní průkaz.

Na instruktory se můžete kdykoli obracet s žádostí o pomoc při výběru vybavení a to nejen v rámci kurzu. Jsme připraveni poskytnout radu při výběru krosny, padáku, přístrojů a ostatního vybavení a případně pomoci i se servisem nebo případnou opravou či doplněním vašeho vybavení.

 


Tak toto je moje práce v Joomle. Snad se bude líbit.